Horari i Atenció

IES VICENT ANDRÉS ESTELLÉS

 

PROFESSOR(A)

DEPARTAMENT

HORA D’ATENCIÓ        
 DIA
 HORA
ANDREU, SILVIA VALENCIÀ DILLUNS 11:07-12:02
BARTRET, MARTA MATEMÀTIQUES DIMARTS 8:55 – 9:50
BOIX, ENRIQUE TECNOLOGIA DIMECRES 8:55-9:50
BORRÁS, PILAR PEDAGOGIA TERAPÈUTICA DIJOUS 11:07 – 12:02
BUENDÍA, MARINO  GEOGRAFIA I HISTÒRIA DIJOUS 11:07 – 12:02
CALVO, ANA BELÉN
INFORMÀTICA DILLUNS 12:02 – 12:54
CARAÑANA, JAIME EXPRESSIÓ PLÀSTICA I VISUAL DIMECRES 11:07-12:02
CARBONELL, AMPARO EXPRESSIÓ PLÀSTICA I VISUAL DIMARTS 9:50 – 10:42
CARRIÓN, SILVIA ANGLÉS DIVENDRES 12:02 – 12:54
CATALÁ, ADRIÁN MÚSICA DIMARTS 11:07-12:02
CEBRIÁN FERRERO, CARLOS FRANCISCO GEOGRAFIA I HISTÒRIA DIMECRES 12:02 – 12:54
COLOM, FRANCISCO JOSÉ MÚSICA DIMECRES 11:07 – 12:02
DE CÓZAR, ADRIÁN ANGLÉS DIJOUS 8:55 – 9:50
ERES, INMA FÍSICA I QUÍMICA DIVENDRES 9:50 – 10:42
ESCAMILLA, FEDERICO MATEMÁTIQUES DIJOUS 8:55-9:50
ESCAMILLA, ANA FÍSICA I QUÍMICA DIMARTS 11:07-12:02
FERNÁNDEZ, EVA TECNOLOGIA DIJOUS 11:07-12:02
FERRI, NOELIA LLATÍ I GREC DIVENDRES 9:50-10:42
GALINDO, ANNA VALENCIÀ DIJOUS 11:07-12:02
GARCÍA, RAFA ANGLÉS DIMECRES 11:07-12:02
GARCÍA, PALOMA CASTELLÀ DIVENDRES 8:55 – 9:50
GARCÍA, RAÚL TECNOLOGIA DIMARTS 11:07 – 12:02
HERRERO, ROBERTO INFORMÀTICA DIMARTS 8:55-9:50
IMBERNÓN, VANESA GEOGRAFIA E HISTÒRIA DIJOUS 12:02-12:54
JIMÉNEZ, TERESA TECNOLOGIA DIMARTS 11:07 – 12:02
JORQUERA, ANNA VALENCIÀ DIMECRES 8:55 – 9:50

RAMÓN, JORDI
(Sustituye a Fernando Latorre)

GEOGRAFIA I HISTÒRIA DIMARTS 9:50 – 10:42
LLAMAS, MARISA LENGUA CASTELLANA DIMARTS 12:02 – 12:54
LLAVATA, DAVID EXPRESSIÓ PLÀSTICA I VISUAL DILLUNS 11:07-12:02
LLUNA, ALMUDENA FRANCÉS DIMECRES 12:02-12:54
LORENTE, SERAFÍN MÚSICA DIMARTS 12:02 – 12:54
MACHANCOSES, DANIEL ANGLÉS DIJOUS 11:07-12:02
MACIÁN, NACHO MATEMÀTIQUES DIJOUS 8:55 – 9:50
MADRID, MARTA LENGUA CASTELLANA DIVENDRES 11:07-12:02
MALUENDA, MANOLI ANGLÉS DIJOUS 9:50 – 10:42
MARTÍNEZ, PILAR LENGUA CASTELLANA DIJOUS 11:07 – 12:02
MILLÁN, MARIVÍ MATEMÀTIQUES DIJOUS 9:50 – 10:42
MOCHOLI, MARINA TECNOLOGIA DILLUNS 9:50 – 10:42
MONTOLIO, MARTA ORIENTACIÓ DEMANAR CITA AL CORREU: martamontolio@iesvae.org
MUÑOZ, AMPARO FILOSOFIA DILLUNS 11:07 – 12:02
NAVARRO, LUCÍA GEOGRAFIA I HISTÒRIA DILLUNS 12:02 – 12:54
NAVARRO, EMPAR VALENCIÀ DIVENDRES 11:07 – 12:02
ORTIGOSA, MARGARITA BIOLOGIA I GEOLOGIA DIMECRES 9:50 – 10:42
PADILLA, ISABEL LENGUA CASTELLANA DIVENDRES 9:50 – 10:42
PASTOR, DESIDERIO ECONOMIA DIMARTS 9:50 – 10:42
PONS, EMPAR VALENCIÀ DIVENDRES 12:02 – 12:54
PRATS, Mª AMPARO ANGLÉS DIJOUS 12:02 – 12:54
PRATS, AINOA ANGLÉS DIJOUS 9:50 – 10:42
RAMOS, ANA RELIGIÓ DIJOUS 11:07 – 12:02
xSÁIZ, AMPARO MATEMÀTIQUES DIMARTS 8:55 – 9:50
SALVADOR, INMACULADA BIOLOGIA-GEOLOGIA DIMARTS 8:55 – 9:50 
SÁNCHEZ, JOSÉ LUÍS GEOGRAFIA I HISTÒRIA DIMARTS 11:07 – 12:02
SANCHIS, JOSÉ JUAN FÍSICA I QUÍMICA DIVENDRES 12:02 – 12:54
SAPENA, AMAYA FRANCÉS DIJOUS 8:55 – 9:50
SIRERA, SANTIAGO BIOLOGIA-GEOLOGIA DIVENDRES 12:02 – 12:54
SOTO, ELISA EDUCACIÓ FÍSICA DILLUNS 8:55 – 9:50
TORRES, ANA FILOSOFIA DIJOUS 11:07 – 12:02
TORRÓ, JORDI ANGLÉS DIVENDRES 11:07 – 12:02
VALLS, AMPARO EDUCACIÓ FÍSICA DILLUNS 11:07 – 12:02
VERDÚ, ELENA GEOGRAFIA I HISTÒRIA DILLUNS 9:50 – 10:42
RICARTE, LORENA INFORMÀTICA MIERCOLES  

ServicesToBLANK
Contador de Visitas:
Visitas a nuestro sitio WEB: 165122