Horari i Atenció

IES VICENT ANDRÉS ESTELLÉS

 

PROFESSOR(A)

DEPARTAMENT

HORA D’ATENCIÓ        
 DIA
 HORA
BOIX, ENRIQUE TECNOLOGIA DILLUNS 11:07-12:02
BONO, SOFÍA MÚSICA
DIMECRES
12:02-12:54
BORRULL, Mº CARMEN LLENGUA CASTELLANA
DILLUNS
11:07-12:02
CANO, CARLA VALENCIÀ
 DIMECRES 8:55-9:50
CARAÑANA, JAIME EXPRESSIÓ PLÀSTICA I VISUAL DIMECRES 11:07-12:02
ESCAMILLA, FEDERICO MATEMÁTIQUES DIJOUS 12:02-12:54
ESCAMILLA, ANA FÍSICA I QUÍMICA DILLUNS 9:50-10:42
FERNÁNDEZ, EVA TECNOLOGIA DIJOUS 9:50-10:42
FERRI, NOELIA LLATÍ I GREC DIJOUS 8:55-9:50
GALINDO, ANNA VALENCIÀ DIMECRES 12:02-12:54
GARCÍA, ANA ANGLÉS DIMECRES 11:07-12:02
GARCÍA, RAÚL TECNOLOGIA DIJOUS 9:50-10:42
GIJÓN, MIGUEL ANGEL ORIENTACIÓ    
GUTIÉRREZ, JOSÉ
MATEMÁTICAS
DIJOUS
11:07-12:02
 HUALDE, JASMIN ASTRID
 ORIENTACIÓ  DIMARTS 11:07-12:02
IMBERNÓN, VANESA GEOGRAFIA E HISTÒRIA DIJOUS 12:02-12:54
JIMÉNEZ, TERESA TECNOLOGIA DIMARTS 12:02-12:54
LEMA, ANA KARINA
ARTS PLÀSTIQUES
DIJOUS
8:55-9:50
LLAMAS, MARISA LENGUA CASTELLANA DIJOUS 12:02 – 12:54
LLAVATA, DAVID ARTS PLÀSTIQUES DIMARTS 11:07-12:02
MADRID, MARTA LLENGUA CASTELLANA DIVENDRES 12:02-12:54
MALPARTIDA, BEATRIZ
ORIENTACIÓ    
MALUENDA, MANOLI ANGLÉS DIMARTS 11:07-12:02
MARCH, ELIZABETH ARTS PLÀSTIQUES
DIMARTS 11:07-12:02
MARTÍNEZ, INÉS MATEMÀTIQUES DIMARTS 9:50-10:42
MARTÍNEZ, PILAR LLENGUA CASTELLANA
DIJOUS 9:50-10:42
MASCUÑANO, JOSÉ ÁNGEL
GEOGRAFIA i HISTORIA DILLUNS
8:55-9:50
MEDINA, LOLA
ORIENTACIÓ DIMARTS
9:50-10:42
MITJANS, JUAN JAVIER
FILOSOFIA DIJOUS
12:02-12:54
MOCHOLI, MARINA TECNOLOGIA DIMARTS 9:50-10:42
MORLA, MIGUEL MÚSICA DIVENDRES 9:50-10:42
MUÑOZ, AMPARO FILOSOFIA DIMECRES 9:50-10:42
NAVARRO, EMPAR FÍSICA I QUÍMICA DILLUNS 11:07-12:02
NAVASQUILLO, CARMEN GEOGRAFIA i HISTORIA DIMARTS 11:07-12:02
ORTIGOSA, MARGARITA BIOLOGIA I GEOLOGIA DIMECRES 12:02-12:54
PASCUAL, NATALIA
ANGLÉS
DIMARTS
11:07-12:02
PASTOR, DESIDERIO ECONOMIA DIJOUS 11:07-12:02
PÉREZ, Mª del MAR
BIOLOGIA I GEOLOGIA DIMARTS
12:02-12:54
PÉREZ, JAIME EDUCACIÓ FÍSICA DIVENDRES 12:02-12:54
PONS, EMPAR VALENCIÀ DIMECRES 11:07-12:02
PONS, ANDREU ARTS PLÀSTIQUES DIMARTS 12:02-12:54
PRATS, Mª AMPARO ANGLÉS DIMECRES 9:50-10:42
RICARTE, LORENA INFORMÀTICA DIJOUS 11:07-12:02
RIPOLL, TERESA LENGUA CASTELLANA DIVENDRES 11:07-12:02
ROCA, HELENA GEOGRAFIA I HISTÒRIA DIMECRES 9:50-10:42
SÁIZ, AMPARO MATEMÀTIQUES DIVENDRES 9:50-10:42
SALVADOR, INMACULADA BIOLOGIA-GEOLOGIA DIVENDRES 9:50-10:42
SÁNCHEZ, JOSÉ LUÍS GEOGRAFIA I HISTÒRIA DIMARTS 8:55-9:50
SANJUAN, ALBERTO BIOLOGIA-GEOLOGIA DIJOUS 11:07-12:02
SANZ, ALICIA
ANGLÉS
DILLUNS
9:50-10:42
SANZ, MIRIAM
MATEMÀTIQUES
DIMECRES
8:55-9:50
SAPENA, AMAYA
FRANCÉS
DIJOUS
9:50-10:42
SIRERA, SANTIAGO BIOLOGIA-GEOLOGIA DIMECRES 12:02 – 12:54
TAPIA, Mª MERCEDES ANGLÉS DIMECRES 11:0712:02
TARRAGONA, INÉS
RELIGIÓ
DILLUNS 11:07-12:02
TORRÓ, JORDI ANGLÉS DIVENDRES 12:02-12:52
ÚBEDA, SERGIO
EDUCACIÓ FÍSICA DIVENDRES 11:07-12:02
VALERO, FCO JAVIER INFORMÀTICA DIMARTS 8:55-9:50
VALLS, AMPARO EDUCACIÓ FÍSICA DIMARTS 9:50-10:42
VERDÚ, ELENA VALENCIÀ DIMARTS 12:02-12:54

ServicesToBLANK
Contador de Visitas:
Visitas a nuestro sitio WEB: 657549